логин:    пароль: Регистрация
Вы здесь:
Подробное содержание выпуска Дебeт-Кредит №38 / 2014
Життя
Що нового

Автор Світлана ЦАРУК, «Дебет-Кредит»
Суть справи
Санкції — палка з двома кінцями

12.09.2014 р. набрав чинності Закон про санкції. Цим законом передбачено можливість застосування низки санкцій з боку України щодо будь-якої іноземної держави, іноземної юрособи, юрособи, яка перебуває під контролем іноземної юрособи чи фізособи-нерезидента, іноземців, осіб без громадянства та суб'єктів, які здійснюють терористичну діяльність. Але що робити вітчизняним госпсуб'єктам? Адже для них наслідки можуть бути доволі невтішними.

Автор Наталія КАНАРЬОВА, «Дебет-Кредит»
Благодійна допомога АТО та біженцям

02.09.2014 р. прийнятий у другому читанні законопроект №4455а «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги». Які ж новації він приніс?

Автор Ганна БИКОВА, «Дебет-Кредит»
Військові облігації та казначейські зобов'язання

Мінфін залучає кошти для фінансування потреб оборони України шляхом випуску облігацій внутрішньої державної позики (далі — ОВДП) «Військові облігації» та казначейських зобов'язань «Військові». Розкажемо про умови їх випуску, облік та оподаткування.

Автор Юлія ЄГОРОВА, «Дебет-Кредит»
Заплатили не тому, кому треба

Наша компанія має багато контрагентів, серед яких є фізособи, які надають нам послуги за цивільно-правовими договорами. Розрахунки з ними здебільшого проводяться безготівково. В одному випадку кошти було помилково перераховано не на той рахунок — їх отримала звичайна фізособа на свій картковий рахунок. Ми зателефонували цій особі з проханням повернути гроші. Але вже минуло кілька днів, а кошти ще не повернулися. Що робити в такому разі? Як можна законно повернути свої кошти?

Автор Василь РОРАТ, «Дебет-Кредит»
Нові обмеження від НБУ

Постанова НБУ №540, яка діє з 02.09.2014 р. до 02.12.2014 р. включно, запроваджує додаткові механізми для стабілізації грошово-кредитного та валютного ринків України.

Автор Олена ВОДОП'ЯНОВА, «Дебет-Кредит»
Прогули працівників

До якої відповідальності можна притягнути працівника за прогул? Чи можна за прогул звільнити? Як зафіксувати факт прогулу?

Автор Василь РОРАТ, «Дебет-Кредит»
Зміни до ПКУ щодо підакцизних товарів

04.09.2014 р. набрав чинності Закон №1638, яким було внесено чергові зміни до ПКУ «щодо посилення контролю за обігом підакцизних товарів та уточнення окремих податкових норм», як сказано в його назві. Що саме змінилося або зміниться найближчим часом завдяки цьому Закону?

Автор Ганна БИКОВА, «Дебет-Кредит»
Касові операції — нестандартні ситуації

Іноді в роботі бухгалтера виникають ситуації, в яких знайти правильне рішення непросто, навіть заново перечитавши всі відповідні нормативні документи. У таких випадках наші передплатники завжди можуть розраховувати на допомогу «гарячої лінії» «Дебету-Кредиту». Наводимо відповіді на запитання, що стосуються особливо нестандартних ситуацій у касових операціях.

Автор Олена ВОДОП'ЯНОВА, «Дебет-Кредит»
Звільнення чи мобілізація?

Працівник нашого підприємства хотів перейти на вище оплачувану роботу і написав заяву на звільнення. Але до закінчення двох тижнів відробітку перед звільненням він отримав повістку про мобілізацію з дати, яка передує останньому дню відробітку. Тож звільнятися він уже не хоче, бо влаштуватися, куди планував, не встигне. Чи має підприємство право звільнити такого працівника?

Автор Василь РОРАТ, «Дебет-Кредит»
Вы здесь:
вверх