логин:    пароль: Регистрация
Вы здесь:
Подробное содержание выпуска Дебeт-Кредит №8 / 2015
Життя
Що нового

Автор Світлана ЦАРУК, «Дебет-Кредит»
Суть справи
Нова декларація з ПДВ

Кардинальні зміни в системі оподаткування та адміністрування ПДВ (як чинні, так і очікувані з 01.07.2015 р.) спричинили зміни форми податкової накладної та декларації з ПДВ. На відміну від форми ПН, зміни у формі звітування є більш значущими та змістовними.

Автор Юлія КЛОВСЬКА, головний редактор
Старі податкові накладні в 2015 році

Питання податкових накладних, виписаних у попередніх звітних періодах, яке було звичним у 2014 році, залишається актуальним і нині. Адже правила їх використання для підтвердження права на податковий кредит у 2015 році, встановлені п. 198.6 ПКУ, кардинально змінилися. З'ясуймо, що саме змінилося і яких небезпек слід очікувати платнику ПДВ у зв'язку з цим.

Автор Ганна БИКОВА, «Дебет-Кредит»
Гарантійний платіж та ремонт

При укладанні договору оренди приміщення передбачено: 1) внесення гарантійного платежу; 2) зарахування витрат на проведення капремонту (добудови) орендарем у рахунок орендної плати. Яким є облік цих операцій?

Автор Олена ВОДОП'ЯНОВА, «Дебет-Кредит»
ЄП та заміна боржника

Підприємство — платник єдиного податку третьої групи має дебіторську заборгованість покупця за поставлені раніше товари. Покупець не може виконати своїх зобов'язань з оплати товару і пропонує перевести свій борг на іншу особу. Чи можна «єдиннику» використовувати схему заміни боржника? Чи не буде це порушенням вимоги про грошові розрахунки платників єдиного податку?

Автор Юлія ЄГОРОВА, «Дебет-Кредит»
Витрати на сертифікацію товару

Оформляємо сертифікат відповідності на товар (продукцію). Як відобразити в обліку понесені витрати?

Автор Олена ВОДОП'ЯНОВА, «Дебет-Кредит»
Торгівля пивом у платника ЄП

За чинним законодавством фізособа — платник ЄП може торгувати вроздріб пивом як у пляшках, так і на розлив. І це, особливо влітку, товар, який приносить непоганий прибуток. Але цього літа, згідно із Законом №71, пиво стає алкогольним напоєм. Чи змінить це щось у підприємницькій діяльності платників ЄП?

Автор Ганна БИКОВА, «Дебет-Кредит»
Вы здесь:
вверх