логин:    пароль: Регистрация
Вы здесь:
  
Читательский форум - «Контракты» №32 Август 2003г.


Іван, Київ, vint_ivan@yandex.ru

— Про «Шахрайство...» («Контракти», № 27) варто писати побільше. Хай там що, а шахраї доволі підприємливі люди, які займаються своїм бізнесом, нехай трохи інакше, ніж законослухняні громадяни. Усі випадки шахрайства, які навів ваш тижневик, дуже цікаві. Якби ви приділяли більше уваги цій темі, це стало б повчальним для наших підприємців і застерігало від того, як не стати жертвою чергових злочинців.

Петро, фермер, Вінницька обл.:

— Виконавча влада вже давно говорить про необхідність вступу України до Світової організації торгівлі. Але з опублікованого у вас матеріалу («Контракти», № 28, «Депутати зацікавилися СОТ») випливає, що народні обранці аж зараз впритул зайнялися цією проблемою. Не дуже вірю, що це так, бо майже десять років наша держава тягнеться до цієї організації. Однак для мене більш цікавим є питання: наскільки вигідно вступати Україні до СОТ у розрізі проблем, які виникнуть у сільському господарстві? Вже зараз наш цукор неконкурентоспроможний не тільки на зовнішньому, а й на внутрішньому ринку на тлі дешевого тростинного цукру-сирцю. Так само пшениці та житу (з нашою врожайністю та якістю) важко буде конкурувати із західним збіжжям.

Михайло ВАСИЛИШИН, Львів, vmyshasyk@mail.ru:

— Приємно прочитати про земляка-підприємця Євгена Червоненка, який зауважив, що «приїхав до Львова в одних штанях, а виїхав звідти власником величезної фірми» («Контракти», № 27). Це добре, що люди можуть заробляти не тільки на Донбасі або у Дніпропетровську, а й у нас на Галичині. Причому, справді, він завоював у нас на Львівщині авторитет та повагу як людина, бізнесмен, політик. Досі я пам’ятаю пиво «Ван Пур», а продукція торгової марки «Орлан» і не потребує додаткової реклами: її вживають на території всієї України.

Контракты №32 / 2003


Вы здесь:
вверх