логин:    пароль: Регистрация
Вы здесь:
  
"Вікна-новини»: конкуренція — це стимул - «Контракты» №48 Декабрь 2003г.

Інформаційна програма телеканалу СТБ «Вікна-Новини», яку телеглядачі вже звикли дивитися о 19.00, змінила концепцію, дизайн і час виходу в ефір


Інформаційна програма телеканалу СТБ «Вікна-Новини», яку телеглядачі вже звикли дивитися о 19.00, змінила концепцію, дизайн і час виходу в ефір.

Тепер програма «Вікна-Новини» виходить в ефір о 21.00. За словами головного редактора інформаційного мовлення СТБ Юрія Горбаня, така політика повинна себе виправдати вже найближчим часом: «Ми прагнемо виділитися на тлі інших новин своїм професіоналізмом та об’єктивністю. Що ж до жорсткої конкуренції, то вона є найкращим стимулом для самовдосконалення».

Першим кроком до загального успіху стало об’єднання найважливіших новин політичного («Вікна-Новини»), спортивного («Вікна-Спорт») і бізнесового («Вікна-Бізнес») життя у вечірній інформаційний блок. До нього ввійшов і прогноз погоди, без якого важко уявити повноцінні новини. Ще одна цікава деталь: віднині у разі резонансної події до студії «Вікон» запрошуватиметься гість — людина, яка має безпосередній стосунок до того, що сталося, може прокоментувати побачене та відповісти на запитання ведучої. Щоб глядач мав змогу заздалегідь довідатися, про що йтиметься у вечірньому випуску «Вікон», на початку 19 год в ефір телеканалу виходитиме анонс новин.

На глядачів денного випуску «Вікон-Новин», що зазвичай виходить о 14.00, планується ввести прямі ввімкнення з Верховної Ради України. Напередодні президентських виборів така практика, безперечно, зацікавить багатьох. «Вікна-Кримінал» з ведучою Катериною Нестеренко тепер стартуватимуть о 18.00, а «Вікна-Столиця» з ведучою Ольгою Пахар сповіщатимуть про головні денні події Києва о 18.10.

Що ж до ведучих інших інформаційних програм телеканалу СТБ, то вечірні випуски «Вікон-Новин», як і раніше, вестимуть Ірина Ванникова та Олександр Радченко, а денні — Ігор Татарчук і Наталка Якимович. Тож коли ви цікавитеся тим, що відбувається навколо, і належите до категорії мислячих глядачів, на яких, власне, і розраховані «Вікна», ви знаєте, де знайти актуальну інформацію.

Ліцензії Нац. Ради Укр. з питань
т. і р. НР № 0063 від 25.09.2001 р. і НР № 0073 від 23.10.2001 р.

Контракты №48 / 2003


Вы здесь:
вверх