логин:    пароль: Регистрация
Вы здесь:
  
Через «Контракти» — в Єгипет Ольга ШВАГУЛЯК-ШОСТАК - «Контракты» №12 Март 2004г.

26 грудня минулого року в редакції ВД «Галицькі контракти» серед учасників акції «Призовий календар» відбувся розіграш СУПЕРПРИЗУ — подорож на двох до Єгипту. Методом жеребкування серед передплатників ділового тижневика «Контракти» було визначено переможця — ТзОВ «Орлан +», м.‑Стрий. Головний бухгалтер фірми Людмила Сазонова і менеджер цього підприємства Ганна Меклиш повернулися з призової турпоїздки до Єгипту. Ми зателефонували відпочивальникам, щоб почути про свіжі враження від літніх вакацій серед зими. Ось що розповіла Людмила Сазонова:


?У нас на фірмі вже два тижні тільки й розмов, що про Єгипет: ділимося незабутніми враженнями. Бо у відпочинок «включили все»: від фізичного оздоровлення в п’ятизірковому готелі «Конкорд Ель Салам» на березі прозорого, як дзеркало, Червоного моря до духовного очищення в біблійних місцях, де стоїть Мойсеєва криниця та понад 1400 років приймає прочан монастир Святої Катерини.

Тепер увесь Стрий знає, що ми були в Єгипті, що ми виграли путівку в «Контрактів», що ніхто не сподівався на такий приз.

Чому саме вам пощастило поїхати в цей виграшний тур?

— Аня Меклиш — кращий менеджер, я — головний передплатник преси та постійний її читач. Для мене комплект «Контрактів» — настільна книга й основний документ. З 1998 року, часу заснування фірми, ми почали його регулярно передплачувати. Тому, коли прийшло повідомлення про виграш путівки, наш директор Іван Решітник розпорядився, щоб їхали Аня і головний бухгалтер. Я просила-молила, мовляв, боюся літака, але слово директора — закон.

Ще 1991 року я була на місячному стажуванні в Німеччині. Проте за кордоном не відпочивала. Аня взагалі не бачила моря, не літала літаком і за кордоном не була. Після важкого річного звіту й буденних сімейних клопотів — це найкращий подарунок, про який можна було тільки мріяти жінкам.

А крім виграного відпочинку якісь виробничі проблеми «Контракти» допомагають вам вирішувати?

— Мені дуже допомагають лаконічні оцінки нових законодавчих документів, які «Контракти» подають у рубриці «Правила гри». Вони допомагають оперативно зорієнтуватися в «плюсах» і «мінусах» правових нововведень. Бо законодавці пишуть такою казенною закрученою мовою, що часто важко збагнути зміст найпростішого.

А керівництво нашої фірми завжди тримає руку на «пульсі» тематичних публікацій, які стосуються тенденцій на ринку зерна й автомобільних перевезень. Тому що ми спеціалізуємося на переробці злакових, маємо новий млин. Недавно підприємство розширило технологічний ланцюжок: придбало лінію з виробництва макаронів. Тож огляди аграрних ринків, які регулярно й оперативно вміщують «Контракти», допомагають робити важливі кроки в бізнесі. Зокрема, прогнозоване вашим журналом зростання цін на зерно й борошно дозволило зробити запаси сировини і вийти з цьогорічної кризи. Тепер, за конструктивного «регулювання» «Контрактів» «Орлан плюс», посідаючи монопольне становище в Стрию серед транспортників, планує не менш успішно вийти на новий рівень пасажирських перевезень.

Кажуть, збоку видніше: а чи маєте ви конструктивні підказки до організації майбутніх редакційних розіграшів?

— На власному досвіді переконалася, що найефективніший приз — не побутова техніка чи інші цінні речі, а путівка. Бо якщо на десять путівок поїдуть десять таких працівників, як ми, і вони розказуватимуть усім зустрічним у Єгипті, Києві та Стрию про відпочинок та його організаторів, то ви отримаєте хорошу промоцію, а ми — заряд енергії, щоб добре працювати й надалі користуватися вашими слушними порадами.

Чи привезли з поїздки якийсь повчальний східний підприємницький досвід?

— Коли ми приїхали на «гранд сафарі», то зустріли на високій горі бедуїна з верблюдом, який за $10 катає туристів. Дивимося, а він картонним ящиком... годує свого верблюда. Нам стало шкода тварину, і ми віддали господарю свої сухі пайки. Бедуїн радісно все заховав і продовжував годувати верблюда картоном. Я думаю, що це хороший урок східного підприємництва.

Розпочалася нова акція для передплатників — «Опануй час разом з «Контрактами», де буде розіграно суперприз — автомобіль Skoda Oktavia Classic. Хто знає, може, пощастить саме вам.

Контракты №12 / 2004


Вы здесь:
вверх