логин:    пароль: Регистрация
Вы здесь:
  
«Скайд-Вест-Життя» отпраздновала первую годовщину - «Контракты» №19 Май 2004г.

Страхова компанія «Скайд-Вест-Життя» відзначила рік від дня заснування. На сьогодні компанія залучила 200 тис. грн страхових платежів і має намір упродовж року збільшити цей показник до 12 млн грн.


Такі прогнози керівництво компанії робить з огляду на перспективи розвитку ринку страхування в нинішньому році. За словами президента страхової компанії «Скайд-Вест-Життя» Світлани Ліпчинської, ринок страхування життя цього року зросте, як мінімум, до 125 млн грн з торішніх 72,4 млн грн. За її словами, лайфовий сектор ринку дуже активно розвивається останнім часом. «Торік я прогнозувала зростання до 50 млн грн, а він зріс до більш ніж 70 млн грн», — зазначила пані Ліпчинська. Вона також зауважила, що на 2008 рік обсяг ринку страхування життя прогнозується на рівні 2,2 млрд грн.

Протягом першого року своєї діяльності компанія робила акцент на становленні всіх бізнес-процесів (технології продажу, набір і навчання персоналу тощо). Тепер компанія надає повний комплекс страхових послуг і працює в структурі страхової групи «Скайд-Вест». Це дає певні переваги. По-перше, клієнти групи отримують повний сервіс як по лайфових продуктах, так і продуктах non-life. По-друге, компанія із страхування життя одразу здобуває доступ до споживачів по всій Україні. За словами президента «Скайд-Вест» Андрія Перетяжка, лайфові та ризикові продукти продаватимуться в одних і тих самих точках. На сьогодні регіональна мережа «Скайд-Вест» складається з 33 філій і представництв у всіх регіонах України. Тому прогнози керівництва «Скайд-Вест-Життя» про збільшення обсягу продажу видаються цілком реалістичними.

Тим більше, компанія має що запропонувати. Зокрема, на сьогодні СК «Скайд-Вест-Життя» працює з накопичувальними договорами і ризиковими продуктами. Наприклад, компанія укладає безстрокові договори по додатковому довічному забезпеченню, укладає термінові договори ренти (на 10, 15 років), а також договори, які покривають тільки ризик смерті застрахованого і додаткові виплати у разі нещасного випадку, інвалідності або критичного захворювання і укладаються на рік. Розроблено й банківську програму «Партнер», яка дає змогу застрахувати ризик смерті позичальника. Водночас, компанія «Скайд-Вест-Життя» прагне не тільки надати клієнтам максимально зручний ряд продуктів, а й забезпечити всі умови для отримання страхових послуг. «Ми не обмежуємо свою діяльність рамками бізнесу. Ми створюємо сприятливі умови життя ще й у довкіллі», — говорить Світлана Ліпчинська. Треба зазначити, на свої роковини компанія організувала добродійну акцію — висадила в сквері ім. Гонти дерева, зробивши таким чином внесок в озеленення міста.

Сьогодні у компаній групи амбітні плани. «Наше головне завдання — бути компанією номер один в Україні за якістю сервісу і зручністю обслуговування», — сказала Світлана Ліпчинська. Безумовно, для цих цілей потрібні додаткові інвестиції. Як наголосив Андрій Перетяжко, щоб виконати всі завдання, які ставлять перед собою компанії групи, інвестиції у розвиток повинні бути набагато більшими. За словами пана Перетяжка, «Скайд-Вест» має намір провести додаткову емісію акцій і залучити стратегічного інвестора.

Довідка: На сьогодні до складу групи «Скайд-Вест» входить: СК «Скайд-Вест», СК «Скайд-Вест-Життя», а також компанії «СОС-сервіс Україна» і «Інтер-ризик Україна». Одним з основних партнерів групи з перестрахування є мюнхенська компанія «Munich Re».

Контракты №19 / 2004


Вы здесь:
вверх