логин:    пароль: Регистрация
Вы здесь:
  
Наполеонівський проект компанії «Київ Житло-Інвест» - «Контракты» №42 Октябрь 2004г.

Компанія «Київ Житло-Інвест» заявила про початок зведення елітного житлового комплексу «EMPIRЕ TOWER».


Для будинку, який буде виконано в амбітному наполеонівському стилі, компанія підібрала найвищий майданчик Царського села (перетин вулиць Кутузова та Старонаводницької). Загальна площа комплексу — 30 тис. кв. м, з якої на квартирний фонд припадає 19 тис. кв. м. Решта — нежитлова зона (власна комунальна служба, магазини, підприємства сфери обслуговування та офіси на 1-2-му поверхах), а також трирівневий паркінг, розрахований на 131 автомобіль із системою контролю доступу та відеоспостереження.

Найпрестижніша частина будинку — дворівневі квартири і пентхауси з вільним плануванням, розташовані на 20-23-му поверхах. За словами директора компанії Сергія Распутного, нижня цінова планка квадратного метра у стилі ампір становитиме $1-1,5 тис. Найменша однокімнатна студія — площею 66 кв. м. Верхньої цінової межі немає, оскільки завдяки запатентованій технології, яку використовує компанія під час будівництва своїх об’єктів, квартири можна буде об’єднувати як по горизонталі, так і по вертикалі. Усі квартири здають без оздоби. Її компанія пропонує виконувати власними силами за індивідуальним замовленням власників квартир.

23-поверховий будинок буде зведено за монолітно-каркасною технологією з цегляними стінами і теплим фасадом. Термін здачі об’єкта — ІІ квартал 2006 року. Будівельно-інвестиційна компанія «Київ Житло-Інвест» працює на ринку понад 5 років. Рік тому компанія відмінно завершила свій перший проект — елітний комплекс «ВВЕДЕНСЬКИЙ», що на Печерській площі.

Контракты №42 / 2004


Вы здесь:
вверх