логин:    пароль: Регистрация
Вы здесь:
  
Star Travel: зірковий крок рейтинговими сходами - «Контракты» №42 Октябрь 2004г.

Несподівано великі зміни відбулися у рейтингах всеукраїнської радіостанції Europa Plus Україна.


Згідно з останніми дослідженнями компанії TNS Ukraine, Europa Plus наразі знаходиться на четвертій позиції по Києву. Це означає, що станція тепер є лідером у своєму музичному форматі.

У традиційний період відпусток — тоді, коли більшість компаній призупиняють свою рекламну діяльність, Europa Plus провела гру Star Travel (до речі, вже не першу), головним призом якої стала поїздка на концерт Мадонни у Париж.

Турне Мадонни Re-Invention вже встигло наробити галасу як найдорожче за всю кар’єру співачки. Й сама мегазірка є живою легендою. Отже, зрозуміло, що можливість побачити шоу на власні очі викликала шалений ажіотаж.

Окрім відомого призу приваблювало слухачів також і звукове оформлення гри. У віртуальному авіалайнері, на якому до Парижа летять зірки, треба було знайти заброньовані для переможців місця. У форумі велися гарячі дебати щодо можливих виграшних номерів, гравці боялися пропустити будь-яку з ігор та не записати вже названі місця.

Пощастило двом постійним слухачкам — Анастасії Харитоновій (Донецьк) та Марині Самойленко (Київ), які й поїхали до столиці Франції слухати Мадонну «вживу». «Українську делегацію» очолив Андрій Альохін, ведучий Europa Plus. Враження від концерту «з перших рук» можна знайти за адресою www.europaplus.ua.

Контракты №42 / 2004


Вы здесь:
вверх