логин:    пароль: Регистрация
Вы здесь:
  
Криза офшорного будивництва Олег МАГАРИЛ, Meridian Companies - «Контракты» №47 Ноябрь 2004г.

Події 11 вересня 2001 року кардинально вплинули на геополітичну та макроекономічну ситуацію в усьому світі. Як завжди, наслідки подій такого масштабу важко передбачити у короткий проміжок часу, тому багато хто недооцінював їхню важливість.


Народи Росії та Ізраїлю, що найчастіше страждають від повсякденного тероризму, давно звикли, що навіть найстрашніші трагедії не мають великого впливу на повсякденне життя і часто є лише політичним інструментом. Проте не цього разу. Крім наочних дій, спрямованих проти збройних угруповань та урядів, що їх підтримують, Сполучені Штати Америки розгорнули боротьбу з системами життєдіяльності тероризму — передусім йдеться про фінансування операцій. Увагу спецслужб привернули інструменти офшорного планування, що активно використовуються терористами для відмивання брудних грошей. Для ЦРУ не існує кордонів та перепон для отримання інформації, воно не зобов’язане збирати докази, щоб пред’явити звинувачення. Тому Америка не думатиме двічі, навіть якщо у результаті тих чи інших дій «чисті» неплатники податків постраждають разом з терористами.

WE REGRET TO INFORM YOU THAT GOING FORWARD WE WILL NO LONGER EXECUTE PAYMENTS OR ACCEPT INCOMING PAYMENTS BY ORDER OR IN FAVOR OF LLC COMPANIES.

Такий текст отримали латвійські банки від свого банку-кореспондента Union Bank of California та аналогічний лист від Calyon (у минулому Credit Lyonais) 12 жовтня 2004 року. Calyon пояснив, що йдеться не тільки про LLC, а про всі види американських «фіктивних» компаній: SHELL COMPANIES SUCH AS LLC, LTD AND LLPА. 5 листопада Банк Латеко розіслав своїм клієнтам вимогу негайно надати документи про постановку на облік в американській податковій інспекції. Для тих, хто хоча б раз проводив платежі через латвійський банк, це звернення дуже важливе. Щоб оцінити масштаби майбутньої драми, достатньо сказати, що загальна кількість рахунків у латвійських банках, відкритих на ЛЛС з нерезидентною структурою, складає не менш 30 000. Що буде далі? Чи це поодинокий факт, чи початок масового наступу на American Shell Corporations? Хто буде наступним за американськими компаніями — англійські? Підписуйтесь на наші новини на сайті www. LTD-LLC. com

Контракты №47 / 2004


Вы здесь:
вверх