логин:    пароль: Регистрация
Вы здесь:
  
АКБ «Трансбанк»: підтверджена репутація - «Контракты» №33-34 Август 2005г.

Наприкінці липня АКБ «Трансбанк» в результаті конкурсу дістав право обслуговувати підприємства бюджетної сфери України. Це не лише підтвердило високий авторитет банку, а й надало можливість значно розширити коло своїх клієнтів. Контракти звернулися до голови правління АКБ «Трансбанк» Сергія Щербини з метою докладніше довідатися про конкурс, що проводився, його цілі і вигоди для переможців.


Голова правління АКБ
«Трансбанк» Сергій Щербина

Сергію, хто виступив ініціатором конкурсу і якими були основні критерії відбору?

— Ініціатором виступило Міністерство фінансів України. Головна мета — визначити перелік банків, які мали б право обслуговувати вітчизняні підприємства бюджетної сфери. Наскільки мені відомо, в конкурсі брали участь 59 банків, одним з переможців і став АКБ «Трансбанк». Серед основних критеріїв відбору я б назвав наявність позитивного аудиторського висновку про ситуацію в банку, цінову пропозицію і, безумовно, висновок НБУ щодо ліквідності банку.

Що підштовхнуло керівництво АКБ «Трансбанк» взяти участь у конкурсі?

— Для Трансбанку участь у конкурсі мала принципове значення. Це вкотре підтвердило надійність банку, його позитивну репутацію як серед клієнтів, так і на державному рівні.

Не варто також забувати, що впродовж усієї своєї 14-річної діяльності АКБ «Трансбанк» обслуговує ряд підприємств бюджетної сфери, зокрема підприємства і організації Державної служби автомобільних доріг «Укравтодор», будучи на сьогодні одним з найбільших кредиторів у цій галузі. Ми продовжуємо розробляти нові проекти із зарплат і соціальних виплат з міністерствами і рядом підприємств бюджетної сфери.

Які основні вигоди отримують банки — переможці конкурсу?

— Кабінет Міністрів України визначив, що відтепер проводитимуться спеціальні тендери для банків щодо обслуговування підприємств бюджетної сфери. Причому участь у цих тендерах зможуть брати лише уповноважені Міністерством фінансів банки. Не можна буде стати обслуговуючим банком, маючи лише особисті стосунки з тим чи іншим підприємством. Трансбанк як переможець конкурсу дістав право легітимно обслуговувати державні структури та їхні підрозділи. Якби документа, який дозволяє таку діяльність, не було, банк не міг би надавати кредитні кошти, обслуговувати фінансові рахунки державних підприємств, реалізовувати зарплатні проекти — тобто фактично не міг би вести повноцінну діяльність.

Скажіть, Сергію, які мінуси участі в конкурсі?

— За великим рахунком, їх не було. Прохідною умовою конкурсу були низькі тарифи з розрахунково-касового обслуговування. Але з іншого боку, значні обсяги операцій з бюджетними коштами дещо здешевлять ресурсну базу Трансбанку, що призведе до зниження ставок за кредитами.

Водночас АКБ «Трансбанк» має багаторічний досвід обслуговування різних фінансових операцій, наші фахівці володіють достатнім рівнем професіоналізму, що дає змогу успішно працювати у будь-яких умовах.

Наскільки співпраця з Трансбанком буде вигідна самим підприємствам бюджетної сфери України — вашим теперішнім і майбутнім клієнтам?

— Безумовно, можливість обслуговувати підприємства бюджетної сфери має свої переваги для всіх: і для Трансбанку, і для клієнтів. Наш продуктовий ряд є доволі широким. Таким чином, банк може обслуговувати підприємство як єдину структуру та кожного працівника окремо: за іпотечним кредитуванням, з депозитних питань чи зарплатних проектів. У цьому випадку йдеться про пільги. Ми запропонуємо дещо нестандартний підхід. Всі клієнти банку отримують один пакет послуг, для працівників бюджетних підприємств — клієнтів банку — в нас розроблено ряд спеціальних програм, які включають знижки за відсотковими ставками за кредитами або ж бонусні відсотки за депозитами.

Контракты №33-34 / 2005
Вы здесь:
вверх